FANDOM


Maia Roberts to wilkołak. Została przemieniona w wilkołaka przez jej chłopaka, Jordana Kyle, kiedy ten przechodził swoją pierwszą przemianę. Wtedy dziewczyna zerwała z nim, i uciekła do Nowego Yorku. Dołączyła tam do watahy Luke'a.

Maia miała brata, Daniela, którego nigdy nie lubiła ponieważ znęcał się nad nią, a jej rodzice w to nie wierzyli. Gdy chłopak zmarł dziewczyna była z tego zadowolona. Dziewczyna przez krótki czas chodziła z Simonem,  jednak gdy się dowiedziała że kręci w tym samym czasie z Izzy zerwała z nim. Pod koniec piątej części Darów Maia znowu chodzi z Jordanem, dużo czasu zajmuje jej jednak pozbycie się nienawiści do niego, za to, że zniszczył jej życie. Odkąd została przemieniona, sądzi, że nie może robić takich rzeczy, jak studiowanie. Czuje się stabilna dzięki watasze.

Wygląd Edytuj

Ma jasnobrązową cerę, ciemnobrązowe oczy oraz kręcone, brązowe włosy. Ma tatuaż motyla na plecach i dużą bliznę na szyi.

Biografia Edytuj

Osobowość Edytuj

Jest odważną, zdecydowaną, entuzjastyczną wilkołaczką. Pofrafi być bardzo uparta. Zrobiłaby wszystko dla tych, których kocha. Bywa sarkastyczna i dość zabawna. Stwierdza, że trudno jest zdobyć jej zaufanie ze względu na jej wspomnienie z jej starszym bratem.

Relacje Edytuj

Występy Edytuj

Ciekawostki Edytuj